Przestępstwa narkotykowe to coś czym zajmujemy się na co dzień w naszej praktyce adwokackiej. W związku z powyższym jesteśmy na bieżąco z orzecznictwem dotyczącej tej tematyki, znamy postępowanie policji oraz prokuratorów co sprawa, że jesteśmy w stanie szybko dobrać skuteczną linię obrony aby zmniejszyć lub wykluczyć negatywne konsekwencje dla naszych Klientów.

Zakres pomocy:

Zatrzymanie, areszt – oferta pomocy prawnej w przypadku zatrzymania. Zalicza się do niej przede wszystkim nawiązanie kontaktu z zatrzymanym – ustalenie czego dotyczy sprawa i jak poważna jest sytuacja, udział w przesłuchaniu oraz wszelkie czynności, których celem jest zagwarantowanie przebiegu postępowania zgodnie z prawem. Nadzór nad całym postępowaniem przygotowawczym, jeśli to konieczne przygotowanie zażalenia na tymczasowe aresztowanie.

Reprezentacja przed sądem – reprezentujemy klientów w całym postępowaniu, we wszystkich instancjach

Przestępczość zorganizowana – reprezentowanie klienta oraz pomoc prawna z zakresu spraw, przestępstwa narkotykowe, obrót nielegalnym tytoniem, alkoholem. Podejmujemy się trudnych spraw na terenie całego kraju. Kancelaria posiada biura w miastach WARSZAWA, GLIWICE.